Serdülő és ifjúsági csapatunk Gödön lépett pályára vasárnap a korosztályos bajnokság 6. fordulójában.
Az erősen lejtős gödi pályán serdülőink végig hősiesen küzdöttek, de nem bírtak a kritikán aluli játékvezetéssel megtámogatott hazai csapattal. Végig partiban voltak a lányok, az utolsó 5 percben majdnem csodát tettek, de ez sajnos csak az egy-gólos vereséghez volt elég!
Gödi SE – Hódmezővásárhelyi LKC 25-24 (15-11)
Serdülő II. osztály – 6. forduló
Göd, 50 néző
Játékvezetők: Csorba Tamás, Czövek Gábor
HLKC: Kandó (k), Rácz (k), Prikler 3, Kozák, Földesi D. 4, Molnár, Nagygyörgy, Petróczi 3, Berei 7, Bugnó 2, Őze, Konyecsni 2, Fazekas 2, Ádász 1
Kiállítás: 10 illetve 18 perc
Csapatunkból Bugnó Gréta három kiállítás után a 37. percben, míg Beslin Anikó vezetőedző a 46. percben azonnali piros lapot kapott

Beslin Anikó vezetőedző: “Dühös és csalódott vagyok…Tudtuk,hogy nem lesz könnyű mérkőzés, de egy kicsit talán mi voltunk az esélyesebbek a végeredményt illetően! Nem kezdtük jól a meccset, kicsit belealudtunk az elejébe, ezért a hazai csapat folyamatosan 2-3 gólos előnyben játszhatott. Sajnos a játékvezetők rendre közbeszóltak, megakasztották a támadásainkat, érthetetlen ítéleteket hoztak, ami főként a második félidőben alapvetően befolyásolta a végeredményt. Sajnos ezen a mérkőzésen nem a gyerekek voltak a főszereplők. Sorozatos kiállításokkal, piros lappal sújtottak minket, ezt a terhet nem bírtuk el. Ezzel együtt is egy rendkívüli hajrával az utolsó percekben felzárkóztunk és ha még van egy percünk, akkor ki is egyenlítünk. Várjuk a tavaszi revánsot, mert tiszta játékkal és pártatlan játékvezetéssel jobbak lehetünk!!! Gratulálok a csapatnak, mert bebizonyították, hogy nehéz helyzetben egymásért is tudnak küzdeni, és nem adják fel az utolsó pillanatig sem.”

Az ifik meccsén is folytatódott az ámokfutás, néha pont úgy tűnt, hogy mi innen nem vihetünk el pontot… Szerencsére a serdülők meccsén alaposan felpaprikázott ifisták állták a sarat, és minden létező nehézség ellenére begyűjtötték a két pontot.
Gödi SE – Hódmezővásárhelyi LKC 24-29 (14-18)
Ifjúsági II. osztály – 6. forduló
Göd, 60 néző
HLKC: Áncsán (k), Prikler, Blaskovics 3, Pataki, Petróczi, Berei 2, Bugnó, Vörös, Földesi L. 6, Kandó 4, Klemm 8, Rácz, Tarján, Ötvös 6
Kiállítás 8 illetve 12 perc
Csapatunkból Blaskovics Ingrid 3 kiállítás után a 35. percbe piros lapot kapott!

Beslin Anikó mb. edző: “A serdülő meccs után kicsit izgatottan, de eléggé felpörgetett állapotban kezdtük a meccset. Magabiztosan vezettünk végig az első félidőben, de már itt is volt eredménye a játékvezetői tevékenységnek. Csapatunk egyik húzóemberét (Blaskovics Ingridet) gyorsan kiszórták két kétpercessel, és nem tudtuk eléggé eldugni a védőfalban ahhoz, hogy a második félidő 4.percében megkapja élete első piros lapját! Ekkor egy kicsit megingott csapat, hibák csúsztak a játékunkba, és a hazaiak rövid időre át is vették a vezetést. A felfokozott hangulatban csapatunk újra magára talált, és egyre magabiztosabb játékkal a célegyenesben már nem volt kérdés, hogy győzni fogunk! Ahogy a serdülők mérkőzésén, sajnos itt is minősíthetetlen volt a játékvezetés. Elkövettek mindent, hogy otthon maradjon a két pont, de ehhez most kevesek voltak! Gratulálok az egész csapatnak a küzdelemért, kitartásért, egymás segítéséért!!!”