Nem okozott gondot serdülő csapatunknak itthon tartani a két pontot a sereghajtó Szentendre ellen. A szombat délelőtti mérkőzésen kicsit döcögős kezdés után, a 10. perctől folyamatosan növeltük az előnyünket, így már a félidei pihenőre 13 gólos előnnyel vonulhattunk (19-6). A második játékrészben sem adtuk alább, és végül 17 góllal nyertük meg a bajnoki mérkőzést.

Hódmezővásárhelyi LKC – Szentendrei NKE 31-14 (19-6)
Serdülő II. osztály – 7. forduló
Balogh Imsi spcs. – 60 néző
Játékvezetők: Herceg Udo Miltiádész, Piller Tamás
HLKC: Kandó (k), Rácz (k), Prikler, Kozák 1, Földesi D. 1, Molnár 2, Petróczi 1, Nagygyörgy 1, Berei 6, Bugnó 5, Pallai 3, Konyecsni 3, Földesi B. 1, Fazekas 2, Ádász 4

Beslin Anikó: “A szokatlan időpont miatt kicsit nehezen lendültünk játékba, de utána már megfelelő sebességgel játszottunk. Voltak ugyan kisebb hibák, de a 17 gólos győzelem miatt mindenképp dicséret illeti a lányokat.”

7 forduló után a tabella negyedik helyén állunk, legközelebb Budapesten a Malév SC ellen lépünk pályára november 14.-én.