Ifi csapatunk idegenben, a Kézilabda Szeged vendégeként lépett pályára. A múlt heti, Debrecen elleni minimális arányú vereség után ezúttal is végig partiban voltunk a vendéglátó csapattal. Az első félidőben kifejezetten jól játszottak a lányok. A védekezésünk helyén volt, és Klemm, Kovács és Ötvös gólerős játékának köszönhetően 3 gólos előnnyel vonulhattunk pihenőre. Sajnos azonban a második […]

Read More → ÚJRA EGY HAJSZÁLON MÚLOTT

Rangadóra készültünk, végül nagy-arányú győzelem lett a KSZSE elleni megyei rangadó eredménye az NBII tavaszi második fordulójában. Nagy Emese két góljával nyitottunk, erre a hazaiak még gyorsan válaszoltak. A 13. percig felváltva estek a gólok (5-5), itt viszont állva hagytuk a szegedieket. Védelmünk nagyon jól összeállt és Ádász Dia is remekelt a kapuban. 13-2 arányban […]