Rosszul kezdte, viszont ragyogóan folytatta a Békés elleni serdülő bajnokit csapatunk, így megérdermelt idegenbeli sikerrel tértek haza lányaink. Az első játékrészben még 4 góllal vezetett a hazai csapat, a szünetben azonban sikerült rendezni sorainkat és végül magabiztos győzelmet arattunk. Békési NKTE – Hódmezővásárhelyi LKC 27-34 (14-10) Serdülő III. bajnoki mérkőzés HLKC: Török (k), Balogh (k), […]

Read More → FELÉBREDTÜNK A MÁSODIK FÉLIDŐRE

A KSZSE ellen megyei rangadón léptünk pályára szombaton Szegeden az NBII-ben. Az összecsapás első negyven perce minden várakozásunkat felülmúlta, éppen ezért érthetetlen az ezt követő látványos összezuhanás. A 45. percben már 10 góllal vezettünk(12-22), végül azonban be kellett érnünk 1 ponttal a házigazda szegediek ellen. Kézilabda Szeged SE – Hódmezővásárhelyi LKC 24-24 (11-19) NBII dél-keleti […]