Igen nagy elvárásokkal vártuk a Sándorfalva elleni megyei rangadót, hiszen esetleges győzelmünkkel ismét az élre állhattunk volna, ezek az elvárások kicsit görcsössé tették csapatunkat. Védekezésünk az elmúlt meccseken tapasztalt színvonalú volt, támadásban azonban ritkán látható mennyiségben hagytunk ki ziccereket. A félidő ennek megfelelően a felnőtt mezőnyben igencsak kevésnek mondható gólt hozott (9-5). A szünetben sok minden helyre került (főként a fejekben), így a második félidő már lényegesen jobb játékot, alkalmanként szép megoldásokat és végül a vártnál lényegesen magabiztosabb hazai győzelmet hozott.
Csapatunk mai teljesítménye kétarcú volt, míg védekezésünk már-már tökéletesnek bizonyult  a lendületes sándorfalvi csapat ellen (12 kapott gól a listavezetőtől!), addig támadójátékunkat rengeteg hiba és indokolatlan kapkodás jellemezte, valamint egy erősebb mezőnyben akár végzetesnek mondható, gyenge helyzetkihasználás.
Mindent egybevetve negyedik tavaszi meccsünket a vártnál lényegesen simábban, magabiztosan nyertük meg, és visszavettük az első helyet a Csongrád Megyei Női Felnőtt Bajnokság tabelláján.
HLKC – Sándorfalva SK 23-12 (9-5)
HLKC: Tóth – Olasz 1, Szabó 1, Forrai 2, Tószegi 5, Sajtos 2, Vass 4 Cs: Molnár (k), Hegyi 2, Kovács M. 2, Kovács D. 3, Blaskovics, Domján, Krumesz 1
Sándorfalva: Pigniczki, Németh, Horváth 5, Kothencz, Kószó, Ferenczi, Szél, Kovács 3, Gémes 3, Gajdacsi 1, Sári, Széll
Csapatunk következő mérkőzése április 1.-én (vasárnap) 14.00-kor kezdődik, a Bordány Szövetkezeti SK vendégeként lépünk pályára.
Indulás: 12.00, Hódtói Sportcsarnoktól