Rangadóra utazott U17-es csapatunk a tabellán előttünk álló budapesti XVI. Ker. KMSE csapatához. A mérkőzés igazolta előzetes várakozásainkat, a két csapat végig szoros összecsapást vívott. Az első félidőben sikerült 4-5 gólos előnyt szereznünk, és ugyan a a végjáték küzdelmesre sikeredett, 1 gólt sikerült megtartanunk előnyünkből, így győzelemmel a tarsolyába utazhatott haza csapatunk.

U17 II. – kelet
XVI.Ker. KMSE – Hódmezővásárhelyi LKC 29-30 (12-17)
Jv: Mészáros, Rubint
HLKC: Török (k), Balla (k) – Mihály 1, Nagygyörgy 8, Blaskovics 3, Dobsa 2, Balázs 4, Czirok-Balázs 2, Törőcsik 1, Molnár, Koncz 2, Bakos 1, Forgó 6

Beslin Anikó vezetőedző: “A tabellán előttünk álló csapattal mérkőztünk meg, így joggal számíthatunk nehéz mérkőzésre. Fej-fej mellett kezdtünk, majd fokozatosan növekvő előnyre tettünk szert. Forgó Fanni bátor játékának, Blaskovics Flóra beálló játékának, és Nagygyörgy Bogi eredményes betöréseinek köszönhetően az előnyt növelni tudtuk a második félidőben is. Ellenfelünk azonban védekezés váltott, kijöttek egész pályás emberfogásra, ami teljes káoszt okozott a támadásunkban. A belső embereink fáradni kezdtek, ez sok eladott labdához vezetett, így fokozatosan felzárkózott a hazai csapat. A végjátékra már döntetlen állással érkeztünk, de a szívük vitte előre a csajokat. Előbb Koncz Lina sorsdöntő gólja, majd egy másfél perces feszült védekezés méghozta a megérdemelt győzelmet. A küzdelmes játékért mindenki dícséretet érdemel, hiszen aki pályán volt hozzá tudott tenni a mérkőzéshez. Ezen a meccsen mindenki egy célért küzdött, a hibákat is közösen javították ki! Gratulálok a lányoknak!”