(Berei Krisztina és edzője, Beslin Anikó)

Az Egyesületünknél folyó utánpótlás-nevelő munka újabb elismeréseként a Magyar Kézilabda Szövetség többlépcsős kiválasztási folyamatát követően játékosunk, Berei Krisztina bekerült a magyar serdülő válogatott bő keretébe. A 2004/2005-ös születésű játékosok kiválasztási folyamata 2017. novemberében kezdődött megyei majd regionális szinten, ezt követően 2018. tavasztól az MKSZ szakemberei pedig még tovább szűkítették az országos keretet. Az előírt fizikális, technikai/taktikai, valamint ortopédiai és diagnosztikai teszteken Kriszti mindvégig kimagaslóan teljesített, így megérdemelten került be a 40 fős válogatott keretbe!
Kriszti több mint 6 esztendeje, nyolc évesen kezdett kézilabdázni a HLKC-ban. Végigjárta az utánpótlás-szamárlétrát Egyesületünknél, a korosztályos gyermekbajnokságok után immár oszlopos tagja serdülő és ifjúsági csapatunknak. Kitartása, szorgalma követendő példa lehet mindenkinek. Hiába ostromolták Őt és szüleit “jobbnál-jobb” ajánlatokkal konkurens csapatok, az idő ékesen bebizonyította, hogy fejlődése érdekében a legjobb helyen volt…
Örömünkbe némi üröm is vegyül, hiszen Kriszti ezzel egy-időben felvételt nyert a Nemzeti Kézilabda Akadémiára, így a 2019/2020-as évben már nem Vásárhelyi színekért fog küzdeni a pályán.

A Hódmezővásárhelyi Leány Kézilabda Club büszkeséggel kíván sikeres pályafutást játékosának!
  “Hajrá Kriszti, mindent bele!!!”

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.