A Balogh Imsi Sportarénában került lebonyolításra szombaton a Gyermekbajnokság aktuális fordulója az U12 korosztályban, ahol Székesi Fanni csapata egy győzelemmel és egy vereséggel zárta a napot. Az első meccsen kicsit megilletődötten és kapkodva játszottak a lányok, aminek rengeteg kihagyott helyzet lett az eredménye, szerencsére így is győzelemmel hagyták el a pályát a Tisza Volán ellen. Az FKSE Algyő ellen az utolsó pillanatig küzdöttek a lányok, a kifejezetten ügyes vendégcsapat ellen nagyobb hátrányt ledolgozva a második félidőt megnyertük, így végül csak 6 gólos vereséget szenvedtünk. Csapatunkban jó-néhány U11 korú és a sportágat 2-3 hónapja űző játékosunk is pályára léphetett, örömteli hogy hasznos tagjai voltak a csapatnak.