Magabiztos kezdés után a végén izgulnunk kellett serdülő csapatunk NKK Balmazújváros elleni bajnoki mérkőzésén. Az első félidőben sikerült 5-6 gólos előnyt szereznünk, sőt a második félidő elején már 7- góllal is vezettünk (13-6). Innen viszont rémálommá vált a meccs, gyakorlatilag mindent kihagytunk, amit ki lehetett. 7 büntetőből 5 maradt kihasználatlan, de a ziccerekkel sem tudtunk jobban sáfárkodni. Szinte minden akciónk befejezésénél naggyá tettük a vendégek kapusát, kis túlzással “elugrani sem tudott” lövéseink elől. Szerencsére a végén 2 gól megmaradt az előnyből, de az utolsó 20 percen van mit gondolkodni…

Hódmezővásárhelyi LKC – NKK Balmazújváros 16-14 (10-5)
Serdülő II. osztály
Hódmezővásárhely, 50 néző
Játékvezetők: Parádi Róbert, Ujhelyi Balázs
HLKC: Rácz – Fazekas 3, Földesi D. 1, Berei 4, Bugnó 3, Kozák 1, Prikler, Cs: Kandó (k), Ádász, Molnár 1, Őze, Földesi B., Nagy, Pallai, Konyecsni 3, Petróczi

Beslin Anikó: “Jó kezdés után semmi nem utalt arra, hogy izgulnunk kell majd a végén. Saját magunknak nehezítettük meg a győzelmet a rengeteg helyzet kihagyásával. Jó lecke volt, remélem tanulunk belőle, hogy egy jól mozgó ütemkapus ellen, hogyan kell lőni.”