4 csapattal, közel 50 sportolóval vettünk részt az ország egyik legjelentősebb kézilabda utánpótlás tornáján, a XI. Főnix Kupán Debrecenben.Főnix Kupa
A február első hétvégéjén megrendezett 3 napos versenyen 137 csapat versengett a fiúk és lányok között a végső sikerért. Egyesületünk U9, U11, U12 és U13 korosztályban indította csapatait, és összességében sikeresnek mondhatjuk a részvételt, hiszen a bombaerős mezőnyben egy ezüstérmet és értékes helyezéseket szereztek csapataink.
U9 (2008)
Csapataink közül ezúttal a legfiatalabbak szerepeltek a legsikeresebben. Farkas Lajos gárdája a 12 induló közül ezüstéremmel zárt.
LU9

U11 (2006)
Bombaerős mezőny gyűlt össze az U11 korosztályban, lányaink a 16-os mezőnyben végül a 9. helyen végeztek.
LU11

U12 (2005)
Nehéz csoportból a második helyen végzett U12-es gárdánk, azt követően a 6. helyet szerezték meg lányaink.
LU12

U13 (2004)

Csoportjából első helyen jutott tovább csapatunk, a helyosztók után pedig a negyedik helyen zárta a tornát Beslin Anikó gárdája.