23674928_1550629845005990_1727140746739797927_oNem tudtunk meglepetést okozni az NBI/B utolsó őszi fordulójában Gödön, a hazai csapat gyakorlatilag az első félidőben eldöntötte a mérkőzést. Sajnos az első félidőben hiányzott az összpontosítás a játékunkból, valós lehetőségünk  volt szorosan tapadni a hazaiakra, de a helyzetkihasználásunk ezúttal hagyott kívánni valót maga után. Ennek köszönhetően a félidő végére tetemes, 10 gólos hátrányba kerültünk.
A második játékrészben jelentősen feljavultunk, az ötvenedik percben 6 gólra csökkentettük hátrányunkat (28-22). A Göd azonban újra megrázta magát, és végül 33-25 arányban diadalmaskodott.
Gödi SE – Hódmezővásárhelyi LKC
NBI/B Keleti-csoport női felnőtt bajnokság – 13. forduló
2017.12.10. – Göd, 110 néző
Játékvezetők: Buza Bence, Cseszregi Bence
Versenybírók: Farkas Zsuzsanna, György Szolanzs
HLKC: Veress – Török 2, Nagy 2, Szepesi 2, Herceg 8, Lovistyék 6, Kandó 1,Cs: Ádász (k), Áncsán (k), Mihajlov 1, Földesi 1, Becsei 2, Horváth, Bálint
Bartók Csaba vezetőedző:”Két hiányérzetem is van a tegnapi mérkőzést illetően. Az egyik, hogy a küzdéssel, odafigyeléssel, akarattal a csapat egy részénél komoly gondok voltak, míg a másik rész nagyot küzdött! A másik pedig a rengeteg kihagyott ziccer-helyzet, melyek pontosabb végrehajtása esetén komoly esélyünk lehetett volna pontot, pontokat szerezni. Nem örvendek a látottaknak és az eredménynek.”
Csapatunk a bajnoki tabella 10. helyén telel, a tavaszi szezon első fordulójában (február 3.) Egerben lépünk pályára az Eszterházy KFSC vendégeként.