osbAz Országos Serdülő Bajnokság alapszakaszának legutóbbi fordulójában Békéscsabán léptünk pályára.
Az első félidőben a hazaiak domináltak, ennek megfelelően három gólos előnnyel vonulhattak pihenőre (9-6). A szünet után viszont teljesen megváltozott a játék képe, gyorsan átvettük az irányítást és magabiztos győzelmet arattunk békés megyei riválisunk otthonában. Döntő volt a második játékrészben mutatott védekezés, mindössze 7 gólt engedélyeztünk a csabaiaknak 25 perc alatt.
Országos Serdülő Bajnokság – “H” csoport alapszakasz 4. forduló
Békéscsaba ENKSE II. – Hódmezővásárhelyi LKC 16-21 (9-6)
Jv: Nika István, Petrovszki Szilárd
HLKC: Nagy (k), Szöllősi 3, Balog 4, Molnár K. 5, Besenyi 4, Földesi L. 3, Marton, Kálló 1, Tarján 1, Ocsovszky, Rácz, Pataki, Ötvös
Kis Márk vezetőedző: “Az első félidőben idegesen, kapkodva és sok hibával kézilabdáztunk. Ez azt eredményezte, hogy a szünetre 3 gólos hátránnyal mentünk! A második félidőre a lányok megnyugodtak és megmutatták mire képesek. Ennek köszönhetően sima győzelem lett a mérkőzés vége!”
A következő fordulóban, október 5.-én (szerda – 18.00) a Köröstarcsa csapatát fogadjuk a Balogh Imsi Sportarénában!