Idegenben lépett pályára U19-es csapatunk szombaton. A tabella alsó harmadában tanyázó UNUSE elleni mérkőzésen végig kézben tartottuk az irányítást, egy percig sem forgott veszélyben a győzelmünk. A meccs hajrájában addigi magabiztos 5-6 gólos előnyünket még növelni tudtuk, így a végére 10 gólos siker született. U19 II. – kelet ENUSE – Hódmezővásárhelyi LKC 25-35 (11-16) Szászberek […]

Read More → MAGABIZTOSAN NYERT U19-ES CSAPATUNK

Rangadón szerepelt U17-es csapatunk, ugyanis a listavezető Kecskemét vendégeként léptünk pályára. Nagyon sokáig kitűnően játszottunk, sőt sokáig az előny is nálunk volt. A meccs utolsó 10 perce azonban jobban sikerült a hazaiaknak, és a hajrában eldöntötték a két pont sorsát. U17 II. – kelet Kecskeméti NKSE – Hódmezővásárhelyi LKC 31-27 (13-14) Kecskemét – 70 néző […]