Az NBII-es bajnokság egyik legerősebb játékoskeretével rendelkező csapatát, a Gyulát fogadtuk szombaton a Balogh Imsiben. A papírforma vendéggyőzelmet ígért, ehhez képest az első félidőben nagyszerű játékkal rukkolt ki csapatunk. Határozott védekezésünk mögött jó kapusteljesítménnyel jól tartottuk magunkat, egyedül a támadások befejezésénél lehetett hiányérzetünk. Talán magunkat is megleptük az elmúlt időszakhoz képest kifejezetten jó első félidei […]

Read More → CSAK 30 PERCIG TUDTUK TARTANI A LÉPÉST A GYULÁVAL

Serdülő és ifjúsági csapatunk is a Gyula ellen folytatta a bajnoki küzdelmeket szombaton hazai pályán. Először serdülőink léptek pályára és talán az elmúlt hetek legjobb, legösszszedettebb játékát produkálva a vártnál is nagyobb gólkülömbséggel verték a vendégcsapatot. Szinte minden jól működött ezúttal: kitűnő kapusteljesítmények, jó védekezés és támadójáték. Már a félidőre jelentős előnyt alakítottunk ki (21-9), […]